ISTINA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum koji je otvoren svim mogućim i nemogućim raspravama - zajedno u potrazi za istinom
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Simbolika u filmovima

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Siuatlan
Admin
Siuatlan


Broj postova : 186
Join date : 01.10.2009

Simbolika u filmovima Empty
PostajNaslov: Simbolika u filmovima   Simbolika u filmovima I_icon_minitimesri lis 21, 2009 9:55 pm

Illuminati Symbolism In Movies Smile

[Vrh] Go down
https://istina.forumhr.com
Melkior

Melkior


Broj postova : 28
Join date : 03.11.2009
Age : 34
Lokacija : Zagreb

Simbolika u filmovima Empty
PostajNaslov: Re: Simbolika u filmovima   Simbolika u filmovima I_icon_minitimesri stu 04, 2009 2:40 am

Ovdje ću "kačiti" linkove filmova u kojima dolazim u doticaj, imam već istreniran njuh za taj simbolizam, to je nešto što ti postane već kao kompleks, ali tako to je... pa mislim i da ga vi imate već... he he



Ugl.

https://www.youtube.com/watch?v=ahjPQjQGdbU "FILM V" uskoro u kinima... O čemu se radi...

ZANIMLJIVO novo ispiranje mozga i subliminalno pripremanje "ljudskog trusta svijesti" za nadolazeće promjene NWOa... čak bi čovjek rekao; Pa, ovo više nije normalno koliko je očigledno s tim vanzemaljcima (sjetimo se priče o Gilgameshu i svemircima Annunakijima Anuu (Elohimu) i njegovoj djeci Enkiduu i Enlilu ili Jahvine letjelice Slave, aludiram na daleku prošlost i ponavljanje događaja iz prošlosti koji bi se mogli dogoditi kako govori Zacharia S. i "prepadnuti" Sumerani u svojim "gylphovima" na kamenu, a ima i Aboridžina da govore isto...) i sl., vidjeli ste filmove "District 9"... i "Transformerse"... još u njima, počinjemo suosjećati sa nečime što nije ljudsko... (barem ja jesam donekle, pa to s tog gledišta tvrdim) a ne znamo ima li sposobnost ljudskog suosjećanja (gushter? drunken )i je li to zaista sve izvrsna maska...

FILM "V" uskoro u kinima... za one koji nisu pogledali District 9, pogledajte pa sami procjenite, meni je skoro suza navrela kao u Titanicu, pa gdje je tu paradox?

Lijepi pozdrav, komentari poželjni.

Smile

[Vrh] Go down
Siuatlan
Admin
Siuatlan


Broj postova : 186
Join date : 01.10.2009

Simbolika u filmovima Empty
PostajNaslov: Re: Simbolika u filmovima   Simbolika u filmovima I_icon_minitimesri stu 04, 2009 3:04 am

Reptili na holivudskom platnu? Laughing

Nego ima i prva verzija tj stariji film?

P.S. District 9 vapi za nastavkom, inaće film je stvarno srcedrapajući... Sad Very Happy
[Vrh] Go down
https://istina.forumhr.com
Melkior

Melkior


Broj postova : 28
Join date : 03.11.2009
Age : 34
Lokacija : Zagreb

Simbolika u filmovima Empty
PostajNaslov: Re: Simbolika u filmovima   Simbolika u filmovima I_icon_minitimesri stu 04, 2009 3:42 am

Pa ja sam skoro suzu pustio! PRIZNAJEM! ... a zadnji (i prvi) put sam plakao kad sam "blejao" u titanika... E ne znam za stariju verziju, ali jesi li znao za onaj film di je po meni Keanu Reeves (evo jedna zgodna riječ Ke - Anu, ako niste znali to ime sadrži imena prva dva velika Babilonska božanstva...) odigrao najbolju ulogu ikad; "Dan kad se Zemlja zaustavila" isto ima ulogu ispiranja mozka i pripremu za "nadolazeće", ovjde se stavlja apostrof na čuvanje božice Gee, tj. čuvanje Zemlje, što je jedan od imperativa Illuminata ...

"The Day the Earth Stood Still is a 1951 science fiction film which tells the story of a humanoid alien who comes to Earth to warn its leaders not to take their conflicts into space, or they will face lethal consequences." WIKIPEDIA.ORG

STARI PRVI FILM


i novi film

"The Day the Earth Stood Still is a 2008 science fiction film, a remake of the 1951 film of the same name. Directed by Scott Derrickson and starring Keanu Reeves as Klaatu, the film updates the Cold War themes of man against man, to the more contemporary concerns of man against nature." YOUTUBE.COM

[Vrh] Go down
Siuatlan
Admin
Siuatlan


Broj postova : 186
Join date : 01.10.2009

Simbolika u filmovima Empty
PostajNaslov: Re: Simbolika u filmovima   Simbolika u filmovima I_icon_minitimesri stu 04, 2009 4:00 am

Melkior je napisao/la:
E ne znam za stariju verziju, ali jesi li znao za onaj film di je po meni Keanu Reeves (evo jedna zgodna riječ Ke - Anu, ako niste znali to ime sadrži imena prva dva velika Babilonska božanstva...)...

Starija verzija filma V, iz 1984: "V" movie

Keanu je sigurno Annukaki, karijeru je počeo tako da je reklamirao Corn Flakes, mislim čak ovaj Kellogg, šta se skriva u tim (prijašnjopostovima spomenutim) žitaricama? Very Happy
[Vrh] Go down
https://istina.forumhr.com
Melkior

Melkior


Broj postova : 28
Join date : 03.11.2009
Age : 34
Lokacija : Zagreb

Simbolika u filmovima Empty
PostajNaslov: Re: Simbolika u filmovima   Simbolika u filmovima I_icon_minitimesri stu 04, 2009 4:08 am

Haha koja sinkronizacija, baš sam sad čitao o Kellogu kao adventistu na onom topicu tamo... haha, zanimljivo nadasve... ne znam stvarno o njegovoj karijeri ali je "glumio" vanzemljca vanzemaljski pravo...

Budem ovdje dodao kasnije i sljedeći thread o filmu "Surrogates" sa Bruceom Willisom, nedavno sam ga gledao i mislim da on isto podosta govori o dehumanizaciji i desenzibilizaciji ljudskih osjećaja i razaranju nečega što se priznaje danas kao moral i etika...
[Vrh] Go down
Melkior

Melkior


Broj postova : 28
Join date : 03.11.2009
Age : 34
Lokacija : Zagreb

Simbolika u filmovima Empty
PostajNaslov: Re: Simbolika u filmovima   Simbolika u filmovima I_icon_minitimesri stu 04, 2009 4:11 am

Siuatlan je napisao/la:
Melkior je napisao/la:
E ne znam za stariju verziju, ali jesi li znao za onaj film di je po meni Keanu Reeves (evo jedna zgodna riječ Ke - Anu, ako niste znali to ime sadrži imena prva dva velika Babilonska božanstva...)...

Starija verzija filma V, iz 1984: "V" movie

Keanu je sigurno Annukaki, karijeru je počeo tako da je reklamirao Corn Flakes, mislim čak ovaj Kellogg, šta se skriva u tim (prijašnjopostovima spomenutim) žitaricama? Very Happy

Ej pazi ovo molim te...

IMDB - V 1984. je napisao/la:
This series features the characters from the two mini-series about aliens coming to Earth claiming to be friends but in reality have an ulterior motive. The aliens may have been beaten in the mini-series but there are still a lot of them out there.

scratch Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
roggyo

roggyo


Broj postova : 39
Join date : 20.10.2009
Age : 41
Lokacija : Slovenija

Simbolika u filmovima Empty
PostajNaslov: Re: Simbolika u filmovima   Simbolika u filmovima I_icon_minitimesri stu 04, 2009 4:22 pm

Kako to da niko nije spomenuo legendarni They Live! Mnogi se slazu da je jedan od retkih filmova koji govori o tome na tako otvoren nacin i ide u samu sustinu! Onda preporucujem takodje Network iz 1976!

Ovde je trailer za They Live:




A ovde ko nije gledao moze odgledati ceo film sa Hrvatskim prevodima. Link za prvi deo:



Film nije visokobudzetni, ali to nije poenta filma!

A ovde je trailer za Network:





Zaista inteligentan i dobar film i obavezan za svakog koga zanimaju ovakve teme!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Simbolika u filmovima Empty
PostajNaslov: Re: Simbolika u filmovima   Simbolika u filmovima I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Simbolika u filmovima
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
ISTINA :: RASPRAVE :: MANIPULACIJE-
Forum(o)Bir: