ISTINA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum koji je otvoren svim mogućim i nemogućim raspravama - zajedno u potrazi za istinom
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Politička ponerologija

Go down 
Autor/icaPoruka
Siuatlan
Admin
Siuatlan


Broj postova : 186
Join date : 01.10.2009

Politička ponerologija Empty
PostajNaslov: Politička ponerologija   Politička ponerologija I_icon_minitimesri lis 14, 2009 11:49 pm



Ovaj video služi kao uvod u predstojeću temu, tema o vrsti kreatura na našemu planetu, kreature koje nemaju dušu kakvu mi poznajemo.
One koje optužujemo za zlo na svijetu. Pritom isključivajući nas same iz tog sistema kao odgovorne.

Spomenute kreature (psihopati) gladne su moći, gladne za vladanjem. One manipuliraju nama kako bi se mogle nahraniti našom patnjom. Energijom boli i patnje.
A da pritom cilj ne bira sredstva. Jer kako objasniti sve greške koju kroz ovako dugu povjest čovječanstva ponavljamo iznova i iznova?

Politička ponerologija A1-childAbuseAndHate

U odnosu na njih, mi smo hendikepirani iz razloga što mi, "normalni" ljudi imamo savijest. Dakle po prirodi smo suosječajni, posjedujemo osječaje srama, krivnje, odgovornosti za svoja djela. Imamo dušu.
Samim time imamo predispozicije za manipulaciju.
Mi njih još ne poznajemo. Mi neznamo koje su njihove bolne točke.
Tko su oni? Kako funkcioniraju? Što trebaju?
Jesmo li mi izmanipulirani kako bismo vječno patili za njihov opstanak?
Zašto smo prihvatili zlo na zemlji?

...

Kako bi imali stabilnije temelje za diskusiju na ovoj temi, preporučila bih vam knjigu koja je predstavljena na videu s početka posta.

Gajim nadu da će ovaj rad doseći širu publiku i poslužiti kao baza za razumijevanje suvremenog svijeta i njegove povijesti. Da će poslužiti čitaocu za bolje razumijevanje sebe, svojih susjeda, drugih naroda…
Dodatna istraživanja u ovoj oblasti mogu doprinjeti novom razumijevanju problema koji muče čovječanstvo milenijumima. Ponerologija bi mogla poslužiti kao moderna naučna potpora već postojećim moralnim naukama.
Tako bi ovaj rad mogao doprinjeti progresu ka univerzalnom miru.
Moja je želja da se ovaj rad nađe u rukama onih koji su spremni nositi ovakav teret i napredovati sa teorijskim istraživanjem ponerologije, dodati detaljne podatke da bi zamjenili one koji su izgubljeni i primjeniti sve u praksi za dobro, kako pojedinačnih, ljudi, tako i svih nacija.


Andrew M. Lobaczewski

Kniga: Politička Ponerologija

Ovim putem zahvaljujem galaksiji.com, te Arji, Zoranu, Draganu i Borisu na trudu oko prijevoda
[Vrh] Go down
https://istina.forumhr.com
 
Politička ponerologija
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Politička "elita" u Hrvatskoj

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
ISTINA :: RASPRAVE :: MANIPULACIJE-
Forum(o)Bir: