Forum koji je otvoren svim mogućim i nemogućim raspravama - zajedno u potrazi za istinom

Početna stranicaCalendarFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Objavljene sjajne fotografije otisaka Bigfoota

Go down 
Autor/icaPoruka
Siuatlan
Admin

Broj postova : 186

PostajNaslov: Objavljene sjajne fotografije otisaka Bigfoota   uto lis 20, 2009 1:53 am

Anonimni autor otkrio je tek da je otiske našao nedaleko od jezera Hawley u Arizoni, a slike će uskoro pregledati stručnjaci nakon čega će biti jasnije ima li se smisla dati u potragu na tom području.
Zanimljivo, vijestima o Bigfootu (ili Bigfootima) iz Arizone tu nije kraj, pa dodajmo tome da je portal Azfamily.com objavio iskaz muškarca iz Phoenixa koji tvrdi da se u blizini mjestašca Seligman dva puta susreo s tim mitskim stvorenjem unatrag dvije godine.

I s tog je mjesta izuzet otisak navodnoga Biggieja, ali i nožni nokat koji su znanstvenici u međuvremenu već analizirali.

Iako su rezultati pokazali da je nokat najvjerojatnije ljudski (ostavili su samo 1% mogućnosti da pripada nekom nepoznatom primatu), entuzijasti okupljeni u grupu Searching for Bigfoot su najavili da će svejedno ostati u okolici Seligmana i potražiti još dokaza.

Izvor: Net.hr

Link na članak
[Vrh] Go down
http://istina.forumhr.com
sjena

Broj postova : 55

PostajNaslov: Re: Objavljene sjajne fotografije otisaka Bigfoota   uto lis 20, 2009 2:19 am

Slike otisaka su stvarno super za razliku od dosadašnjih što su se pojavljivale na netu.
Nemože se reči da je fake ako je dobro je izvedeno.
[Vrh] Go down
Siuatlan
Admin

Broj postova : 186

PostajNaslov: Re: Objavljene sjajne fotografije otisaka Bigfoota   uto lis 20, 2009 2:31 am

Nego zašto je samo jedan trag stopala na slikama?
Nije valjda da skače na jednoj nozi? Laughing

Mislim da ako hoda, hoda, pa bude cijeli niz tragova. Onda bi se moglo proučiti kako hoda itd.
[Vrh] Go down
http://istina.forumhr.com
sjena

PostajNaslov: Re: Objavljene sjajne fotografije otisaka Bigfoota   uto lis 20, 2009 2:51 am

Zanimljivo je to da se inače kad se tako pojavljuju slike takovih otisaka skoro uvijek radi o otisku jedne noge. Ovaj otisak se u mnogočemu razlikuje od drugih što sam vidio na slikama. Naj više sliči velikom ljudskom stopalu. Bio bi to broj noge negdije 55 - 60. Još i taj nokat što se spominje a navodno da je ljudski.
[Vrh] Go down
zli Grebonja

Broj postova : 123

PostajNaslov: Re: Objavljene sjajne fotografije otisaka Bigfoota   sri lis 21, 2009 11:35 am

Ne znam, meni je priča oko bigfoota nadnaravna, da ga do dan danas nitko nije snimio fotićem/kamerom mi se čini izvan svih statističkih normi. Nešto poput Nessie ili majke božje, dobar generator kapitala i pričica za laku noć. mago
[Vrh] Go down
sjena

PostajNaslov: Re: Objavljene sjajne fotografije otisaka Bigfoota   sri lis 21, 2009 6:41 pm

Malo ljudi zna da i mi imamao svoga bigfoota, yetija, almu itd. Kod nas su se zvali Ved i ili Bilogorska dekla. Uglavnom se spominju u podravini. Čak da ih se i danas zna vidjet. Nekada su se na prostoru između drave i bilogore rasprostirale velike šume, danas je malo od toga ostalo. U tim šumama su živjeli. Vrlo zanimljivo je i to da su kontaktirali sa ljudima i pomagali im pri svakodnevnim poslovima. Poslom sam dosta često u tim krajevima pa sam i sam čuo neke priče o njima. Aleksandar Žiljak u svojoj knjizi Kriptozoloogija-svijet zagonetnih životinja piše i o bilogorskim deklama. (dekla, djevojka po podravski)
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Objavljene sjajne fotografije otisaka Bigfoota   

[Vrh] Go down

Objavljene sjajne fotografije otisaka Bigfoota
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.