ISTINA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum koji je otvoren svim mogućim i nemogućim raspravama - zajedno u potrazi za istinom
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Novi članovi - predstavljanje

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
zli Grebonja

zli Grebonja


Broj postova : 123
Join date : 12.10.2009
Age : 43
Lokacija : Zagreb

Novi članovi - predstavljanje Empty
PostajNaslov: Novi članovi - predstavljanje   Novi članovi - predstavljanje I_icon_minitimeuto lis 13, 2009 9:25 pm

Evo i mene, pozdrav svima i nadam se da će ovaj forum skupit barem 50ak kvalitetnih članova i što manje trolova. Što bi rekli skeptici: "živi bili pa umrli."

Zanima me većina tema iz domene ovog foruma ali religijske dogme (naročito "Biblijski bazirane") su mi specijalnost. Uživam slušajući vjernika kako mi objašnjava svog boga i njegove motive a da pritom ni sam nezna koja je klima vani.

Najvećeg neprijatelja ljudi vidim u organiziranoj religiji, ona je po meni jedina stvar (uz vojske i policije) koja drži ovce na broju poput psa ovčara, a sve to u funkciji onih 1% koji vladaju i posjeduju 99,999% svega na ovom planetu (a i na mjesecu).

Ljude cijenim prema stavu, idejama i odnosu prema drugima.

chin chin
[Vrh] Go down
Siuatlan
Admin
Siuatlan


Broj postova : 186
Join date : 01.10.2009

Novi članovi - predstavljanje Empty
PostajNaslov: Re: Novi članovi - predstavljanje   Novi članovi - predstavljanje I_icon_minitimeuto lis 13, 2009 10:35 pm

Kao admin moram te i službeno pozdraviti i poželiti ti dobrodošlicu Very Happy
Iako smo se već debelo bacili u rasprave, ti ni bok ni ništa, samo si se bacio u obranu Very Happy namigne

Citat :
Evo i mene, pozdrav svima i nadam se da će ovaj forum skupit barem 50ak kvalitetnih članova i što manje trolova

I ja se nadam, još sam na misiji oglašavanja jer ko bi mogao uopće i naletit na ovaj forum. Preko google-a sigurno ne još duže vrijeme.
[Vrh] Go down
https://istina.forumhr.com
Nea

Nea


Broj postova : 1
Join date : 16.10.2009
Age : 46
Lokacija : Zagreb

Novi članovi - predstavljanje Empty
PostajNaslov: Re: Novi članovi - predstavljanje   Novi članovi - predstavljanje I_icon_minitimesub lis 31, 2009 4:17 pm

Pozdrav svima,
Iako sam se učlanila prije nekog vremena, nisam još imala prilike ništa napisati na forumu. Drago mi je što postoji forum sa ovom tematikom i sigurna sam da će biti vrlo kvalitetnih tema na njemu.

Inače sam iz Zagreba, imam 31 god, po struci sam piholog, a omiljen hobi su mi "rubna područja", duhovnost, samorazvoj, i cjelovit pogled na svijet koji obuhvaća moje uvjerenje da svi pristupi i pravci (od uobičajenog svakodnevnog života, preko religijskih dogmi, do najtvrdokornije znanosti) - zapravo govore isto. I da, uvijek sam raspoložena za sve vrste zanimljivih i civiliziranih rasprava na tu temu Smile. Veselim se druženju s vama Smile.
[Vrh] Go down
Siuatlan
Admin
Siuatlan


Broj postova : 186
Join date : 01.10.2009

Novi članovi - predstavljanje Empty
PostajNaslov: Re: Novi članovi - predstavljanje   Novi članovi - predstavljanje I_icon_minitimesub lis 31, 2009 4:54 pm

Dobrodošla Nea sun

Vidim da imaš dobre predispozicije za forum ovog tipa Smile namigne
I hvala ti na dobroj volji da svoje viđenje podjeliš s nama na forumu.
[Vrh] Go down
https://istina.forumhr.com
Melkior

Melkior


Broj postova : 28
Join date : 03.11.2009
Age : 34
Lokacija : Zagreb

Novi članovi - predstavljanje Empty
PostajNaslov: Re: Novi članovi - predstavljanje   Novi članovi - predstavljanje I_icon_minitimeuto stu 03, 2009 2:39 am

Lijepi pozdrav forumaši, Smile

predstavljam se kao Melkior Tresić, moje pravo ime nije važno, važna je istina za sad. Inače sam zainteresiran za alternativnu povijest, kvantnu fiziku, holografsku ideju svemira, NLO praćenja, metafiziku, sve vezano uz filozofiju - antičku, srednjovjekovnu, klasičnu, modernu, naime, predstavljao sam Hrvatsku ove godine na filozofskoj olimpijadi pa mislim da mogu nešto doprinjeti sa filozofskih aspekata i viđenja vašeg "veritasa".

Smile

Pročitao sam svačega povezanoga od Ickea, Marsa, i sl. "urotologa" do Ouspenskog i madam Blavatsky i slične krnje teozofije, od stripova koji govore o navedenim temama i demo secene filadelfijskog rap kruga koji govori više nego i jedan David Icke u svojim knjigama, koliko je toga kazano u njihovim pjesmama kao grupama; Jedi Mind Tricks, AOTP, Lost Children of The Babylon.

Aktivni sam član grupe na www.facebook.com "Lux Et Veritas"... Pridružite se !!!

Oni koji nisu upoznati sa navedenim gore, ne bi vam škodilo da malo bacite zjenice na te informacije koje su podosta vrijedne i korisne za vaše osobno predstavljanje Istine...

I za kraj riječi velikog filozofa prije svega; Bezuvjetna ljubav jedina je istina... Smile

Lijepi pozdrav od Marinkovićeva grotesknog lika. Smile




Hvala adminu na pozivu preko youtube.com !!! afro
[Vrh] Go down
Siuatlan
Admin
Siuatlan


Broj postova : 186
Join date : 01.10.2009

Novi članovi - predstavljanje Empty
PostajNaslov: Re: Novi članovi - predstavljanje   Novi članovi - predstavljanje I_icon_minitimeuto stu 03, 2009 10:38 am

Dobrodošao Melkior! sun

Proučavaš zanimljive stvari, nadam se da ćeš biti aktivan na forumu i da češ kolko-tolko podjeliti svoje znanje,
unaprijed hvala!
drunken
[Vrh] Go down
https://istina.forumhr.com
zli Grebonja

zli Grebonja


Broj postova : 123
Join date : 12.10.2009
Age : 43
Lokacija : Zagreb

Novi članovi - predstavljanje Empty
PostajNaslov: Re: Novi članovi - predstavljanje   Novi članovi - predstavljanje I_icon_minitimesri stu 04, 2009 11:23 am

Melkior je napisao/la:
Lijepi pozdrav forumaši, Smile
pozdrav i tebi, briješ da imaš 79 godina ili drunken

Melkior je napisao/la:
Bezuvjetna ljubav jedina je istina... Smile
Dodao bi samo: uz interes, koji jedini ne laže. Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Melkior

Melkior


Broj postova : 28
Join date : 03.11.2009
Age : 34
Lokacija : Zagreb

Novi članovi - predstavljanje Empty
PostajNaslov: Re: Novi članovi - predstavljanje   Novi članovi - predstavljanje I_icon_minitimesri stu 04, 2009 7:43 pm

Hehe, imam 19 godina i student sam; eto Zli za tvoj interes se predstavljam, ionako sve je već upraćeno od strane Facebooka, pa se nema nikakvog smisla niti skrivati, godine sam stavio samo radi jednog autogenog treninga vlastitog, a to je da ljudi često znaju donositi predrasude na temelju tih brojeva, automatsko zaključivanje o nivou obrazovanje et cetera.

A nekad si i mislim znaš da bi bilo bolje biti drunken ...

p.s.

Znaš li da je i Konfucije govorio iste riječi ... Very Happy
[Vrh] Go down
Siuatlan
Admin
Siuatlan


Broj postova : 186
Join date : 01.10.2009

Novi članovi - predstavljanje Empty
PostajNaslov: Re: Novi članovi - predstavljanje   Novi članovi - predstavljanje I_icon_minitimesri stu 04, 2009 7:56 pm

Imaš pravo, maknuti ću obavezu stavljanja datuma rođenja na profilu, definitivno donosi predrasude. Pa ako želite, možete maknuti. namigne

Bezuvjetna ljubav....
Jednom prilikom jedan mi je čovjek rekao:
Citat :

Ne postoji bezuvjetna ljubav, uvjetovana je samim osječajem što ti pruža
Vjerujem da je mislio na međuljudsku ljubav

Istina je ja bih rekla sve i ništa, uvijek i nikad Smile
[Vrh] Go down
https://istina.forumhr.com
Melkior

Melkior


Broj postova : 28
Join date : 03.11.2009
Age : 34
Lokacija : Zagreb

Novi članovi - predstavljanje Empty
PostajNaslov: Re: Novi članovi - predstavljanje   Novi članovi - predstavljanje I_icon_minitimesri stu 04, 2009 8:00 pm

Okej, sorry na digresiji nepotrebnoj ali imam neku potrebu kazati da to "sve i ništa" sam danas već pet puta pročitao u knjizi koju sada čitam, zove se "Nula". Lijepi pozdravčić još jednom, hehe.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Novi članovi - predstavljanje Empty
PostajNaslov: Re: Novi članovi - predstavljanje   Novi članovi - predstavljanje I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Novi članovi - predstavljanje
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Novi primitivizam globalne ekonomije i psihologije
» Novi svijetski poredak - Jedna Svjetska Vlada

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
ISTINA :: OSTALO :: NOVI ČLANOVI I DOBRODOŠLICA-
Forum(o)Bir: