Forum koji je otvoren svim mogućim i nemogućim raspravama - zajedno u potrazi za istinom

Početna stranicaCalendarFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

NLO kao način manipulacije

Go down 
Autor/icaPoruka
ELOHIM

Broj postova : 9

PostajNaslov: NLO kao način manipulacije   sri lis 07, 2009 10:39 pm

NLO-i su ustvari jednim velikim djelom plod manipulacije od strane onih koji kontroliraju svijet. svaki neidentificirani objekat ustvari se vrlo lako može identificirati jer proizvod su ljudskih ruku....
s druge strane NLO-a ima jako puno i puno različitih vrsta, puno ljudi bi se iznenadilo...
[Vrh] Go down
Siuatlan
Admin

Broj postova : 186

PostajNaslov: Re: NLO kao način manipulacije   sri lis 07, 2009 10:48 pm

Možeš li malo objasniti svoj stav zašto se koristi "NLO" kao sredstvo manipulacije?

Također evo želim čuti tvoje mišljenje o ovoj pojavi:

p.s. ubrzaj malo video jer na početku samo govore - bez prijevoda, i pogledati do kraja jer tek malo kasnije slijedi interesantan snimak

Hvala

[Vrh] Go down
http://istina.forumhr.com
Siuatlan
Admin

PostajNaslov: Re: NLO kao način manipulacije   sri lis 07, 2009 10:53 pm

ELOHIM je napisao/la:
s druge strane NLO-a ima jako puno i puno različitih vrsta, puno ljudi bi se iznenadilo...

Misliš na grejse, kasiopejce... i druge?
[Vrh] Go down
ELOHIM

PostajNaslov: odgovor   čet lis 08, 2009 10:30 am

ukratko...
NLO-a ima raznih.... tu su napredne letjelice napravljene od strane čovjeka u tajnim bazama (tema za sebe), letjelice koje se pojavljuju iz drugih dimenzija (opet tema za sebe), prirodni fenomeni te kojekakve refleksije svjetla koji se zbog neznanja svrstavaju u kategoriju NLO, i na kraju tu su i letjelice drugih civilizacija kojih ima jako puno a ova skupina letjelica zemlju najmanje posjećuje...

masonska i iluminatska društva koja vladaju svijetom koriste ovo kao manipulaciju zato da se sakrije prava istina. njima odgovara da se za NLO-e uglavnom misli da su vanzemaljskog podrjetla iako je velika večina napravljena na zemlji...

ovo su preduge teme i mogu ti jedino preporučiti hrpu jako dobrih knjiga koje sam pročito u jednom dahu. inače cjeli život me zanimaju ovakve stvari tako da znam (ili mislim da znam) dosta toga

što se tiče tvog videa već sam ga gledao prije. naravno nikad se poslje nigdje taj fenomen ne spominje iako se u južnoj americi često takve stvari dešavaju. moje je mišljenje da se radi zemaljskim letjelicama visoke tehnologije, najvjerojatnije to ni nisu letjelice nego kugle nabijene ionima koje zbog temperature isijavaju svjetlo... takve stvari su izumili još nacisti a koristile su se prvenstveno kao oružije a ima primjenu i u energetici... stvarno je predugo, nastojao sam biti maksimalno kratak :-)
[Vrh] Go down
Powaqa

Broj postova : 8

PostajNaslov: Re: NLO kao način manipulacije   čet lis 08, 2009 1:32 pm

ma nemaš beda ,samo ti piši,ima mjesta do u vječnost farao
[Vrh] Go down
ELOHIM

PostajNaslov: odgovor   čet lis 08, 2009 1:57 pm

previše toga ima Very Happy
[Vrh] Go down
Siuatlan
Admin

PostajNaslov: Re: NLO kao način manipulacije   čet lis 08, 2009 7:44 pm

ELOHIM je napisao/la:
stvarno je predugo, nastojao sam biti maksimalno kratak :-)

Ne moraš biti kratak, dapače namigne

Kad/ako budeš imao volje i vremena slobodno se raspiši, rado ćemo čitati study
[Vrh] Go down
ELOHIM

PostajNaslov: odgovor   pet lis 09, 2009 12:44 am

nema problema samo lakše mi je ako netko nešta pita
[Vrh] Go down
Siuatlan
Admin

PostajNaslov: Re: NLO kao način manipulacije   pet lis 09, 2009 12:54 am

Ok super drunken

Možda o vrstama vanzemaljaca bi bilo najbolje da otvoriš posebnu temu. Podforum ću preimenovati u NLO i vanzemaljske rase, jer se tema ne veže isključivo za neidentificirane leteće objekte. Imam i ja nešto o tome za napisati od literature prikupljene s interneta.

Drugo, konkretno na ovoj započetoj temi, zanima me tvoj stav glede manipulacije nad ljudskom rasom.
Koji su motivi, koji su ciljevi.

Može i komentar na ovaj video iz Rusije:

Literaturu mi/nam možeš preporučiti na podforum literatura, linkovi, filmske preporuke tako da otvoriš novu temu "literatura".

Hvala
[Vrh] Go down
ELOHIM

PostajNaslov: malo o manipulaciji   pet lis 09, 2009 9:24 am

večinu video klipova sam pogledo još davno i večinom su svi lažnjaci kao ovaj.... ima nekoliko razlolga zašto je tako....prvo i osnovno tako ne izgleda mjesto nesreće, situacija je preležerna i premalo ljudi ima, a pošto sam ja vojnik po zanimanju mogu reći i da se nijedna vojska ovako ne ponaša prilikom takvih nekih situacija... da se ovo zaista desilo bilo bi tu cjelo čudo vojske, znanstvenika i svega i svačega a mi taj video nebi vidjeli ni u snovima....
e sad je pitanje zašto smo mi vidjeli taj video, e pa upravo zato što je riječ o manipulaciji a koju ću se odmah naovezati...

određene interesne skupine na zemlji imaju za cilj uvjeriti nas kako je sve puno vanzemaljaca i kako su oni zli iako je to kao navodno stroga tajna.... onda se desi da ljudi misle da pošto se to toliko taji da je to istina, međutim nije tako....
ustvari kao što sam već spomenio većina letjelica dolazi iz tajnih tvornica diljem kugle zemaljske i proizvod su ljudskih ruku... to je jedan od najvažnijih primjera manipulacije a sad ću navesti još jedan..

gore navdene interesne skupine (masoni, iluminati itd...) poznaju određene životne tajne i imaju određena znanja koja običnim smrtnicima nisu dostupna. to se prenosilo stoljećima unutar njihovih društava. danas je poznato da ljudi ne koriste potpuno svoj mozak i nepoznaju mogučnosti svoga tjela ali to ne vrijedi za sve... naravno oni koji poznaju tajnu života (opet nova tema) koriste da bi manipulirali drugima na način da stvaraju ratove, bolesti i poroke kako bi ljudsko biće odvojili od svoje prave prirode, ljubavi, sklada i povezanosti sa prirodom i svemirom

ali da skratim priču: sve oko nas je više manje manipulacija, jedino se osjećaj ljubavi nemože izmanipulirati
[Vrh] Go down
chocolate

Broj postova : 2

PostajNaslov: Stavovi o forumu i njegovoj tematici   pet lis 09, 2009 3:37 pm

*Tema je započeta na podforumu NLO i vanzemaljske rase (općenito o NLO-ima) te je naknadno premještena*
Admin

Manipulacija postoji od pamtivjeka i tako ce biti dok postoji ljudi.
Ali pitanje je sto je istina ? Istina je ono sto mi prihvatimo sto nam drugi serviraju.
Istina je i ono sto sami vjerujemo i nitko nam ne moze promjeniti misljenje.
Kako znas da je istina ono u sto si ti uvjeren ? Mozda je i to manipulacija.
S time sam htjela reci da je u mnogim stvarima prava istina na klimavim nogama.
[Vrh] Go down
Siuatlan
Admin

PostajNaslov: Re: NLO kao način manipulacije   pet lis 09, 2009 11:43 pm

Što se tiće KGB videa, mislim da je večini jasno da je lažnjak. Iz više razloga.
Kao što kažeš.
Ovako "casual" šetanje oko nazovi svemirskog broda (koji bome ne izgleda ni uvjerljivo ako se mene pita) više mi djeluju kao izviđači na zadatku.
Sam pad "letećeg" objekta je po meni prilično loše isceniran, šta je sa fizikom koju poznajemo (drveće okolo, zemlja, tragovi "pada" s tko zna koje "visine" i "brzine").
Ovi što nose uperene puške su posebno smiješni, jer da nedajbože netko dođe ili poludi. Možda gledaju u daljinu ako se pojavi vanzemaljac pa da budu spremni upucati ga.
I na poslijetku, ja i vi gledamo ovaj video. Mislim da je to jasno.

Počeo si govoriti o masonima i iluminatima (definitvno zaslužuju svoju temu, zanimljiva rasprava o - kako to neki vole nazvati - urotama).
Kažeš da je to čin manipulacije.
Slučajno ovo se dogodilo u Rusiji. Što mene zanima, jest tvoje mišljenje zašto su Rusi to napravili i kakvu je svrhu ovaj video imao tada kad je snimljen i kakvu ima danas, kad je pušten u opticaj javnosti i široke mase.
Možemo se povezati na "međusobne" igrice svjetskih sila ako želiš. Stavila sam navodnike jer ako pričamo o Iluminatima, kod njih nema ovaj i onaj već je to jedno te isto društvo.

Na kraju kažeš da je sve manipulacija kako bi nas oni odvojili od našeg "pravog" mi. Od našeg jedinstva i sklada, što im, koliko uspijem primjetiti, jako dobro ide. Kako bi imali apsolutnu moć nad nama i kako bi im služili.

Voljela bih da proširimo ovu temu u smjeru drugih primjera NLO manipulacije koje je svakim danom sve više. Po tebi, čega se boje i boje li se uopće? Prijeti li im osvještenje ljudske rase, gube li kontrolu, ide li im sve po planu?

Zadnja promjena: Siuatlan; sub lis 10, 2009 12:08 am; ukupno mijenjano 2 put/a. (Reason for editing : grrrr(amatika) :/)
[Vrh] Go down
Siuatlan
Admin

PostajNaslov: Re: NLO kao način manipulacije   pet lis 09, 2009 11:48 pm

Ako se slažeš, promjenila bih naslov teme u NLO kao način manipulacije. Da malo konkretiziramo smjer rasprave u naslovu.
Dok ne kažeš svoje mišljenje puštam ovako, jer si autor teme.
[Vrh] Go down
Siuatlan
Admin

PostajNaslov: Re: NLO kao način manipulacije   pet lis 09, 2009 11:52 pm

ELOHIM je napisao/la:
najvjerojatnije to ni nisu letjelice nego kugle nabijene ionima koje zbog temperature isijavaju svjetlo... takve stvari su izumili još nacisti a koristile su se prvenstveno kao oružije a ima primjenu i u energetici.

Može link, literatura, bilo što vezano za gore rečeno, ili da sam napišeš nešto o tome.
Hvala Smile

I još nešto, kažeš

ELOHIM je napisao/la:
večinu video klipova sam pogledo još davno i večinom su svi lažnjaci kao ovaj...

Može onda nešto što je tebe uspjelo zaintrigirati?
[Vrh] Go down
ELOHIM

PostajNaslov: o uroti   sub lis 10, 2009 2:57 pm

nevjerujem da ima nekakav poseban razlog zašto je to bilo u rusiji, možda je i u americi snimano.video je navodno ruski možda zato što rusija i amerika prednjače u tom zataškavanju...da nije ruski bio bi američki... tek toliko da ljudi misle da je kao tajna procurila a oni žele da to mislimo

naravno da se boje, boje se da ljudi ne saznaju pravu istinu jer onda svaka manipulacija pada u vodu a to bi bio kraj nama poznate ovakve civilizacije jer bi popucali svi temelji...
bliži se jedna presudna godina a to je 2012, svi su čuli za to, to je godina u kojoj se poklapa 4-5 nevjerojatnih stvari... zbog nekoliko razloga sve se više ljudi budi i oni počinju gubiti kontrolu ali borba je još neizvjesna, sve ovisi o ljudima...
[Vrh] Go down
ELOHIM

PostajNaslov: o temi   sub lis 10, 2009 3:17 pm

meni je svejedno kako se zove tema Wink
[Vrh] Go down
MorciTheCroat

Broj postova : 7

PostajNaslov: Re: NLO kao način manipulacije   sub lis 10, 2009 9:33 pm

Slazem s misljenjem da nisu svi NLO-i bas vanzemaljskog podrijetla, i vjerojatno ima dosta tu i hitech letjelica zemaljskog podrijetla.
Takoder, isto imam osjecaj da su ljudi na cijelom svijetu pod manipulacijom tajnog drustva ( masona?).
Zanimljivo je kad ides na neki forum (BUG forum npr.) rapravljat o nekim nelogicnostima (9/11) odmah te pocnu ismijavat i naravno nade se neki spin-off doktor koji izmanipulira tvoje postove tako da masa jednostavno vidi u tebi cudaka.
[Vrh] Go down
Siuatlan
Admin

PostajNaslov: Re: NLO kao način manipulacije   sub lis 10, 2009 10:00 pm

Pa naravno da nisu, to sad pokušavamo raspraviti i gledam da pričamo na ovoj temi upravo o tome.
Na internetu ima stvarno puno snimki i svjedočanstva, sad, ja bih voljela da ako netko ima link za snimak ili neki drugi sadržaj za koji smatra da nije plod manipulacije.
Ako i priloži, da objasni zašto tako misli.

Offtopic: Da se nadovežem na tvoj komentar MorciTheCroat,

Stvarno je za primjetiti da se skoro svaki forum dotakne ovakvih tema. Čak i ako forum nije u nikakvom doticaju s ovakvim temama jer se internet toliko uvukao u ljudske živote da je stvarno lako naći interesantne informacije. Većini bizarne. I naravno da si ljudi počinju postavljati pitanja i da žele to podjeliti i raspraviti sa ostalima.

E sad, o tome se prije nije pričalo kao danas. Nepoznato je uvijek škakljivo. Ljudi obično kažu da pričaš fantazije i da si fanatik (ako počneš o tome ozbiljno). Ja ne vidim šta je loše u tome da te interesira šta se zbilja događa na ovom svijetu. Nije da tvrdiš da je TAKO. Jednostavno pokušavaš ukazati na drugu stranu medalje.
Već kad ne možemo proučavati daleki i duboki nadasve beskončan Svemir zašto ne bi barem približno znali što se događa na planeti kojoj živimo.

Ovo što si spomenuo masu, eh masa je povodljiva. Bojimo se da će nas masa linčovati, da će nas suditi, i na poslijetku, odbaciti. Znaš kakve su ovčice. Ja sam isto ovca ali barem sam jedna od onih ovca koja skrivečki viri kroz ogradu našeg pašnjaka. I svijesna da sam isprogramirana.

Ali nemamo mi funkciju format:c Very Happy Kod nas to ide "malo" teže.
[Vrh] Go down
zli Grebonja

Broj postova : 123

PostajNaslov: Re: NLO kao način manipulacije   pon lis 12, 2009 2:40 pm

ELOHIM je napisao/la:

...da se za NLO-e uglavnom misli da su vanzemaljskog podrjetla iako je velika večina napravljena na zemlji...
Da je samo 1 od 1000000 izvanzemaljski to je dovoljno. Meni osobno je gotovo nemoguće za povjerovati da smo sami u svemiru, nisam pobornik teorija zavjere i sl. ali realna šansa da nismo sami je veća od ove druge.
ELOHIM je napisao/la:

gore navdene interesne skupine (masoni, iluminati itd...) poznaju određene životne tajne i imaju određena znanja koja običnim smrtnicima nisu dostupna. to se prenosilo stoljećima unutar njihovih društava.
Ovo po meni spada u SF, da određene grupacije ljudi postoje i da kontroliraju 90% svijeta (materijalno, politički, religijski...) je činjenica ali neke nadnaravne priče (tipa ljudi gušteri i sl.) su malo "too far". Ne želim u stilu vjerskog fanatika tvrdit nešto za što nemam nikakvog dokaza, jednostavno mi je to teško za povjerovat.
ELOHIM je napisao/la:

određene interesne skupine na zemlji imaju za cilj uvjeriti nas kako je sve puno vanzemaljaca i kako su oni zli iako je to kao navodno stroga tajna.... onda se desi da ljudi misle da pošto se to toliko taji da je to istina, međutim nije tako....
Ovo ne drži vodu razmatrajući samo zdravu logiku stvari. Ako "ivanzemaljci" postoje (nebitno ko šta misli) činjenica je da im je tehnologija daleko naprednija od naše, ako su "zli" mislim da bi nas davno "riješli".
Siuatlan je napisao/la:

Ja sam isto ovca ali barem sam jedna od onih ovca koja skrivečki viri kroz ogradu našeg pašnjaka.
potpisujem.
[Vrh] Go down
sjena

Broj postova : 55

PostajNaslov: Re: NLO kao način manipulacije   čet stu 26, 2009 3:51 pm

Evo ljudi, bugarski znanstvenici tvrde da su vanzemaljci među nama.

www.net.hr/planet-x/page/2009/11/26/0248006.html?pos=n1

Nekako me ovaj zadnji pasus iz teksta malo buni.

Rezultati ovog istraživanja pojavili su se usred rasprave o reorganizaciji Bugarske akademije znanosti i rezanja troškova kod iste.

Zadnja promjena: sjena; pet stu 27, 2009 12:57 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Siuatlan
Admin

PostajNaslov: Re: NLO kao način manipulacije   čet stu 26, 2009 10:38 pm

Da, inaće po nekim izvorima Obama bi sutra (27.11.) trebao progovoriti o postojanju NLO-a, a s obzirom da su svi izvori takvog tipa škakljivi, vrijeme će pokazati.
Pa budimo svjedoci.
[Vrh] Go down
Siuatlan
Admin

PostajNaslov: Re: NLO kao način manipulacije   čet stu 26, 2009 10:41 pm

Evo novi video, pojave su nešto slične onom videu koji sam stavila na samom početku ove teme, svjetleće kugle.

[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: NLO kao način manipulacije   

[Vrh] Go down

NLO kao način manipulacije
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.